41 ја следат оваа компанија


- 46%

Акција на калап 26cm за куглов колач

550 ден.

299 ден.

Преостанато време

Купени:

1

Шифра:

300000000849
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Тава/калап за куглов колач со додаток
 • 26cm пречник
 • подлогата и додатокот се вадат
 • Стега за разлабавување

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.