55 ја следат оваа компанија


Flippin калап за палачинки и колачи

550 ден.

290 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000000813

Опис

Карактеристики на производот:

  • Пречник: 24 cm
  • 7 калапи, големина на еден калап: 7 cm
  • Материјал: нелеплив силикон
  • Безбеден за во микробранова

 

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.