55 ја следат оваа компанија


img

Калап за солени стапчиња

200 ден.

50 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000000816
Катeгории:

Опис

Карактеристики на производот:

  • x 1 калап за солени стапчиња
  • Дијаметар: 25cm
  • Креативен дизајн
  • Матријал: Силиконска гума
  • Направено од безбедни и еколошки материјали 
  • Едноставен за употреба
  • Вклучен прирачник со рецепти 

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.