Акција на калап за солени стапчиња

600 ден.

199 ден.

Купени:

3

Шифра:

300000000816
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 калап за солени стапчиња
 • Дијаметар: 25cm
 • Креативен дизајн
 • Матријал: Силиконска гума
 • Направено од безбедни и еколошки материјали 
 • Едноставен за употреба
 • Вклучен прирачник со рецепти 

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.