0 ја следат оваа компанија


Календар за 2021 година

230 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Големина: А3

Димензии: 30cm x 42cm

Календарот се состои од една страна.

Сликите на календарите се печатени.

Детали за испорака

Испорака

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.