Живописниот Санторини ве повикува во Мај и Јуни! 39% попуст на 3 ноќевања за двајца во "Kalipso Villas" - Периса, Санторини во вредност од 11 160 ден. (180 eur) по цена од 6820 ден. (110 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Живописниот Санторини ве повикува во Мај и Јуни! 39% попуст на 3 ноќевања за двајца во "Kalipso Villas" - Периса, Санторини во вредност од 11 160 ден. (180 eur) по цена од 6820 ден. (110 eur)

Цена

6,820 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

11,160 ден.

Попуст

39%

Заштеда

4,340 ден.

Купени : 2

Добивате

3 ноќевања за двајца, цена: 11 160 ден. (180 еур) 6820 ден. (110 еур)

Доплати:

 • Доплата за дете од 6 до 12 год. за една ноќ, цена: 620 ден. (10 еур)
 • Доплата за трето возрасно лице за една ноќ, цена: 806 ден. (13 еур)
 • Доплата за дополнителна ноќ, цена: 2263 ден. (36.5 еур)

*Понудата важи за следниот период: 01.05 - 30.06.2017


Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.05.2017 до 30.06.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон. 
 • При резервацијата задолжително наведете ако имате деца кои ќе престојуваат, колку и на која возраст
 • Предрезервацијата за собата пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Потоа ќе добиете ваучер од Velas Tours кој ќе го однесете при вашето пристигање во Kalipso Villas.
 • Дополнителни доплати:
 • За дете до 5 години е бесплатно.
 • За деца од 6 до 12 години се доплаќа 620 ден. (10 еур) за една ноќ.
 • За трето возрасно лице се доплаќа 806 ден. (13 еур) за една ноќ.
 • За секоја наредна ноќ се доплаќа 2263 ден. (36.5 еур)
 • Сите дополнителни доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • По 30.06.2017 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Често поставувани прашања
 • Се согласувам со општите услови на патување!

Опис

Во Санторини, островот на лавата, на долгата и прекрасна црна плажа на крајбрежјето на Периса ќе ја најдете вилата Kalipsо.

Хотелот располага со базен каде што ќе можете да уживате во кафе и коктелите преку ден и пијалок преку ноќ. Дополнително располага со сопствен паркинг, рецепција, ТВ, Wi-Fi, сала за појадок, соба за багаж, скара, базен за деца и игралиште. Можете да изнајмите автомобил или велосипед и да уживате во важите прошетки.

За авантуристите и нуркачите, се нуди соба специјално дизајнирана. Вилата има соработка со најголемиот центар за нуркање на островот.

Поминете си незаборавен одмор во пријателска и семејна атмосфера.

Комплексот се состои од пријатни, широки соби и студиа со големи балкони, приватни бањи, клима уред, сеф и телевизор.

Сите соби се опремени со мал фрижидер, додека студијата имаат комплетно опремена кујна.

Островот Санторини е еден од најпопуларните острови кој се наоѓа најјужно на групата острови Киклади, познат по своите идилични зајдисонца, уникатни плажи и драматични пејзажи. Санторини се наоѓа на местото на еден од најголемите вулкански ерупции во светот, а денес вулканот се наоѓа под вода, а на работ на калдерата се изградени мали живописни села.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ