Oдмор во Калитеа, Халкидики за Јули! 10% попуст на 7 ноќевања за сместување по избор во Villa Coralli + опција за автобуски превоз

РАСПРОДАДЕНО

Oдмор во Калитеа, Халкидики за Јули! 10% попуст на 7 ноќевања за сместување по избор во Villa Coralli + опција за автобуски превоз

Цена

21,390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

23,746 ден.

Попуст

10%

Заштеда

2,356 ден.

 • ул. Лермонтова 3/6, Скопје (позади Италијанска амбасада) 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

7 ноќевања за термин по избор во Villa Coralli – Калитеа, Халкидики + опција автобуски превоз

 • Студио за 3 лица (23.07-30.07.2017), цена: 23 746 ден. 21 390 ден.
 • Студио за 3 лица (30.07-06.08.2017), цена: 23 746 ден. 21 390 ден.
 • Студио за 4 лица (09.07-16.07.2017), цена: 20 646 ден. 18 600 ден.
 • Студио за 4 лица (16.07-23.07.2017), цена: 22 661 ден. 20 398 ден.
 • Студио за 4 лица (23.07-30.07.2017), цена: 24 304 ден. 21 886 ден.
 • Студио за 4 лица (30.07-06.08.2017), цена: 24 304 ден. 21 886 ден.

*Цената се однесува на наем на целото сместување

*Во цената е вклучено користење на клима уред (каде што е достапен)

Можност за превоз:

 • Превоз за дете до 12 год., цена: 1550 ден. 1550 ден.
 • Превоз за возрасен, цена: 2170 ден. 2170 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.07.2017 до 06.08.2017
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Неколку дена пред поаѓање ќе ви биде испратен линк на Вашата email адреса за потпишување на договор за патување. 
 • Задолжително патничко осигурување
 • Ограничени количини!

Опис

Villa Coralli e објект лоциран во самиот центар на Калитеа. Неговата локација, во непосредна близина на сите градски содржини: шеталиштето, рестораните, кафетериите, супермаркетите и останатите продавници, го издвојува како интересен објект за вашето сместување. Во својот состав брои повеќе трокреветни и четворокреветни студија, со што воедно ја надополнува нашата досегашна понуда на веќе познатата вила Магда со нејзините пространи апартмани. Освен со мини кујни, сите единици се опремени и со соодветен мебел, ТВ и клима уред, тоалет, како и балкон или тераса со гарнитура за седење

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ