13 ја следат оваа компанија


- 31%

31% попуст на калорифер Iskra FH06 со 2 години гаранција + бесплатна достава

1299 ден.

899 ден.

Купени:

1
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

 • Напон : 220V-240V~50/60Hz
 • Јачина: 1800W-2000W
 • Јачина 1: 1000W
 • Јачина 2: 2000W
 • 3 функции: ладно топло и вентилирање
 • Функција чување на топлина
 • Tерничка заштита
 • Термостат
 • Индикатор
 • Пакување и амбалажа
 • Димензии на кутија (v mm): 570 (V) x 405 (ш) x 280 (д)
 • Нето тежина: 6,6 kg
 • Бруто тежина: 7,6 kg

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.