До 38% попуст на камион со приколка + лопатка со големина по избор

До 38% попуст на камион со приколка + лопатка со големина по избор

Вредност

240 ден.

Попуст

38%

Заштеда

91 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 4

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

​Камион по избор: 

 • Мал камион со приколка + лопатка, цена: 240 ден. 149 ден.
 • Голем камион со приколка + лопатка, цена: 290 ден. 199 ден.

Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

Мал камион со приколка:

 • х 1 лопатка
 • Подвижна приколка
 • Матерјијал: пластика
 • Димензии 20 х 11 x 10 cm

Голем камион со приколка:

 • x 1 лопатка
 • Подвижна приколка
 • Материјал: пластика
 • Димензии: 28 x 13 x 13 cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ