25% попуст на канцелариска столица Manager од Ф Мебел во вредност од 12 177 ден. по цена од 9123 ден.

Цена

9123 ден.

Вредност

12177 ден.

Попуст

25%

Заштеда

3054 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

| Остануваат: 5

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Јадранска Магистрала Скопје

  Одведи ме таму

  078 822 156

Добивате

Канцелариска столица Manager 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.01.2019 до 15.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Подигнувањето на производот се врши од Ул. Качанички Пат б.б Визбегово

Опис

Карактеристики:

 • Основа: полиран алуминиум
 • Боја: црна
 • Механизам TILT
 • Материјал: Природна кожа на лице,на грб еко кожа
 • ПОТЕКЛО ОД ЕУ

Детали за испорака

 • Доколку сакате производот да ви се достави јавете се на компанијата на 078 215 921 со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број 
 • Доставата е бесплатна за Скопје, за другите градови се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.