25% попуст на канцелариска столица Smart од Ф Мебел во вредност од 6068 ден. по цена од 4551 ден.

Цена

4551 ден.

Вредност

6068 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1517 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

| Остануваат: 3

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Јадранска Магистрала Скопје

  Одведи ме таму

  078 822 156

Добивате

Канцелариска столица Smart

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.01.2019 до 18.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Подигнувањето на производот се врши од Ул. Качанички Пат б.б Визбегово

Опис

Карактеристики:

 • Потекло од ЕУ
 • Одличен и за во детска соба
 • Механизам CPT: пермамент контакт
 • Основа: полиамидна
 • Тапацир: штоф

Детали за испорака

 • Доколку сакате производот да ви се достави јавете се на компанијата на 078 215 921 со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број 
 • Доставата е бесплатна за Скопје, за другите градови се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.