15% попуст на пакет канцелариски материјали од ТЛТ во вредност од 826 ден. по цена од 700 ден.

Вредност

837 ден.

Попуст

16%

Заштеда

137 ден.

 • ул. Лондонска бр.1 (во Т.Ц. Олимпико)

  Одведи ме таму

  070303338

  tltinfo@mail.com

Добивате

Пакет канцелариски материјал од:

 • пенкала – сини (1 кутија x 50 пенкала)
 • муниција – стандардна 24/6 (10 кутивчиња x1000)
 • селотејп – 15×10 (1 пакетче x10)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.01.2019 до 15.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Подигнувањето се врши во дуќанот на наведената локација 
 • За достава на територија на Скопје се доплаќа 50 денари 
 • За достава во другите градови се доплаќа 100 денари.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

ТЛТ Дооел ви нуди комплетна канцелариска опрема – сите видови канцелариски материјали, како и канцелариски мебел. Покрај тоа, врши хемиско чистење на возила и мебел и нуди средства за хигиена.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.