2 ја следат оваа компанија


КАНОИЛ® Вагитории 50 mg CBD

307 ден.

Опис

КАНОИЛ® femme 50 mg вагиториите содржат CBD масло од коноп, што е маслен екстракт од  едногодишното тревесто растение канабис или коноп.

CBD маслото од коноп содржи THC (9-delta tetrahydrocannabinol) во количина под 0,2%

КАНОИЛ® femme 50 mg вагиториите имаат поволно дејство:

 • На отпорноста на вагиналната слузница кон вагинални инфекции при стрес и намален имунитет.
 • При вагинални воспаленија пропратени со зголемена секреција.
 • При промени на вагиналната слузница  пропратени со чешање и болка.
 • На подобрување на  циркулацијата и епителизацијата кај оштетување на вагиналната слузница.

ДОЗИРАЊЕ И НАЧИН НА УПОТРЕБА

КАНОИЛ® femme 50 mg  вагиториите  се наменети само за вагинална употреба.

Возрасни

Една  КАНОИЛ® femme 50 mg  вагиторија  се  става  длабоко во вагината,  еднаш дневно пред спиење.

По ставање на вагиторијата се препорачува да се остане во легната положба  15-20 минути.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.