53 ја следат оваа компанија


- 28%

Канта за медицински отпад во големина по избор

400 ден.

290 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

Канта за медицински отпад во големина по избор

  • Димензии:
  • Голема канта 3 литри: Висина-26 cm,Дијаметар-15 cm
  • Мала канта 1 литар: Висина-15 cm,Дијаметар-11 cm
  • Материјал: Пластика
  • Боја: Жолта
  • Направени од квалитетен материјал, во согласност со ЕУ стандарди

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.