53 ја следат оваа компанија


- 21%

Канта за отпад со педала 17L

1000 ден.

790 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 308 x 305 x 390 mm
  • Материјал: Пластика

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.