53 ја следат оваа компанија


- 75%

Капак пластичен со вакум

200 ден.

50 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

Капак пластичен со вакум

  • Дијаметар: 20 cm
  • Материјал: Пластика и гума
  • Боја: Достапна во зависност од колиините
  • Капак за вакумирање на вашата храна

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.