46 ја следат оваа компанија


- 17%

KAPPA Плинско решо KP 112 + 1 година гаранција

1800 ден.

1490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Плинско решо со 2 горилника
 • Вкупна сила, 3450 W
 • Голем горилник сила, 2000 W
 • Среден горилник сила, 1450 W
 • Безбедноста заштита од истекување на плинот
 • Емајлирано тело со капак
 • Бела боја

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.