- 14%

KAPPA Правосмукалка KP502 + 1 година гаранција

4500 ден.

3890 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност на моторот 2400 W
 • Моќ на усисавање 320 W
 • Ниво на бучавост 80 dB
 • Начин на усисување :со платнена кеса
 • Телескопска цевка -90 цм
 • Капацитет на кесата за отпад 5 л
 • Филтер на издувни гасови кој се пере
 • Регулатор на јачината
 • Заштита од прегревање
 • Пластична голема папуча за усисување
 • Додаток за мебел и една комбинирана палуча
 • Автоматско вовлекување на кабелот
 • Радиус на работа 5 м
 • Силиконски тркала

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 17.04.2019 до 24.04.2019

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.