39 ја следат оваа компанија


25% попуст на VIVAX VOX BS-650 Караоке Bluetooth звучник со микрофон + 1 година гаранција

12000 ден.

8990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Bluetooth звучник
 • Звучници: 65 (W)
 • Димензии на производот: 290 x 280 x 665 mm
 • Моќност: 65 W RMS
 • Напон: 110-240 V
 • AUX влез
 • FM/AM радио функција
 • USB
 • MIC
 • Батерија: 4500 mAh
 • Бежичен микрофон
 • Влез за електрична гитара
 • LCD Екран
 • Light Mode
 • Далечински управувач
 • Кабел за полнење
 • 1 година гаранција​​​​​​​

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.