Kids Week! 51% попуст на месечна членарина за карате од Карате Клуб Кизаме во вредност од 1000 ден. по цена од 490 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

51%

Заштеда

510 ден.

Добивате

Месечна членарина за карате

  • Динамика на тренинзи: понеделник среда и петок од 18 часот

*Тренери: Дејан Ристески и Горан Василевски

Услови

  • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 15.09.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Понудата важи за нови членови.
  • Задолжителна е претходна резервација.

Опис

Клубот „Карате Кизаме“ го водат тренерите Дејан Ристески и Горан Василевски.

Ристески е поранешен член на македонската репрезентација и КК Металург. Тој е долгогодишен државен првак во јуниорска конкуренција во борби (-68 кг)и сениори (-67 кг), а има освоено бронзен медал јуниорско Балканско првенство (-68 кг) во Баликесир, Турција и на Балканско за сениори (-67 кг), како и Медитеранско првенство 3 место во Кушадаси – Турција. Освоил многу меѓународни медали и имал високи пласмани на светски и европски натпреварувања.

Горан Василевски е долгогодишен кадетски и јуниорски првак на Македонија, освојувач на два балкански медали во јуниорска категорија, освојувач на јуниорските Златни лиги во Истамбул и Милано, а имал висок пласман и на Европско првенство.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.