Остани здрав! До 57% попуст на специјалистички интернистички преглед или кардиолошки преглед: ЕКГ, ехо на абдомен, ехо на тироидна жлезда, ехо на срце и ултразвук со доплер на каротиди во ПЗУ Вимедика

img

Цена од

1290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3000 ден.

Попуст

57%

Заштеда

1710 ден.

Купени: 30

Добивате

Опции на понудата:

Специјалистички интернистички преглед: EКГ, ехо на абдомен и ехо на тироидна жлезда 3,000 ден. 1,290 ден.
Кардиолошки преглед: ЕКГ, ехо на срце и ултразвук со доплер на каротиди 3,500 ден. 1,790 ден.

*Понудата не важи за период од 22.06.2023 до 07.07.2023

Услови

  • Купонот може да се искористи од 19.05.2023 до 14.07.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на телефонскиот број 02 5 110 509
  • Понудата не важи за период од 22.06.2023 до 07.07.2023
  • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
  • Прегледите ги извршува Д-р специјалист по интерна медицина Виолета Христов со помош на својот тим.

Опис

Препуштете ја грижата за вашето здравје во рацете на професионалци!

Откријте ги срцевите проблеми навреме и со помош на стручните совети на специјалистите од Вимедика постигнете врвна здравствена состојба!

Специјалистичката установа за интерна медицина Вимедика нуди врвна грижа, брза и точна дијагностика и соодветна терапија врз основа на комплетен интернистички преглед. Прегледите ги извршува Д-р специјалист по интерна медицина Виолета Христов со помош на својот тим.

Повеќе за прегледите:

ЕКГ – електрокардиографско снимање на срцето и анализа на неговиот ритам, брзина и морфологија

Ехо на срце – ехокардиографско снимање на срцето со дводимензионален ЕХО-апарат и Доплер анализа со кои се откриваат валвуларни аномалии, варијации на крвниот притисок, слабост на срцевиот мускул и други патолошки состојби.

Ехо на внатрешни органи – ултра звук на органите во абдоменот со кој се согледува нивната анатомија, присуство на патолошки состојби, како и присуство на калкулоза (камчиња) во жолчно кесе и бубрези.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.