12 ја следат оваа компанија


Карикатура во димензија по избор + подарок рамка

900 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

КЗарт/А4-1
 • Ташко Караџа 12, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078910944

  zipoart@yahoo.com

Опис

Карикатура со подарок рамка. Достапни во повеќе димензии. Добивате:

 • А4 Карикатура со 1 лик (во цената е вклучено-едноставна позадина со прикажување на хоби, карактеристика, професија и слично) 
 • Подарок рамка
 • За дополнителни елементи (автомобил, мотор, објекти, животни) се доплатува од 300 до 700 денари во договор со компанијата 
 • За карикатура во боја се доплатува по 200 денари од лик (за А4 и А3 формат), и 350 денари по лик (за форматите 40*50 и 50*70)
 • Рок за изработка - 7 дена

За да го порачате овој производ потребно е да испратите купон код, пин код, фотографија од ликот, заедно со краток опис и идеја како би сакале да изгледа на Вибер 078910944 или на еmail: zipoart@yahoo.com

Детали за испорака

Подигнување

 • Задолжително контактирајте ја компанијата по купување на производот за да се договорите за подигнувањето на истиот.
 • Производот може да го подигнете од локациите на "Зарт Уметност и Дизајн или на договореното место.
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Купениот производ можете да го подигнете  во рок од 1 месец од денот на купувањето.
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Види ги сите промоции и производи од "Зарт Уметност и Дизајн" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Зарт е компанија од областа на применетата уметност која се занимава со 3д моделирање, печатење и цртање на најразновидни материјали.
Уникатен бизнис, единствен на пазарот во Македонија со визија да се прошири вон границите.
Зарт нуди нови производи кои не постојат на пазарот и со тоа ја истакнува својата атрактивност. Производите и услугите кои ги нуди секојдневно се усовршуваат и иновираат со цел да бидат секогаш актуелни на пазарот.
Зарт е целосно ориентирана кон потребите на клиентите.

Услуги кои ги нуди Зарт се:

 • цртање со повеќе техники
 • 3д моделирање со повеќе видови материјали
 • производи, фонтани за внатрешна декорација
 • ѕидна декорација
 • скулптури
 • печатење на текстил, акуминиум, керамика, хартија, стакло и друго.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.