9 ја следат оваа компанија


- 25%

До 25% попуст на 3д карикатури со вашиот лик од ЗАРТ Уметност и дизајн

4000 ден.

3000 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Ташко Караџа 12, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078910944

  zipoart@yahoo.com

Опис

3д персонализирани карикатури изработени по ваша желба со вашиот лик единствено кај нас!

Димензии:

 • 30x15cm за единечна
 • 30x30cm за 2 лика

Скулптурите се рачно изработени во повеќе комбинирани техники.
Карикатурите се изработуваат реалистично прикажани во боја со многу детали  и дополнителни елементи поврзани со хоби или професија и слично зависно по вашата желба, како предмети музички инструменти, миленичиња и слично поврзани со личноста. За дополнителни предмети или објекти како мотор, автомобил, велосипед, објекти и слично се доплаќа во договор со компанијата.

УСЛОВИ:

 • Купонот може да се искористи од 28.09.2019 до 10.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно време за изработка: 10 работни денови
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За секој нареден лик се доплаќа 1000 ден.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 28.09.2019 до 10.11.2019

Детали за испорака

Подигнување

 • Задолжително контактирајте ја компанијата по купување на производот за да се договорите за подигнувањето на истиот.
 • Производот може да го подигнете од локациите на "Зарт Уметност и Дизајн или на договореното место.
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Купениот производ можете да го подигнете  во рок од 1 месец од денот на купувањето.
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Види ги сите промоции и производи од "Зарт Уметност и Дизајн" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Зарт е компанија од областа на применетата уметност која се занимава со 3д моделирање, печатење и цртање на најразновидни материјали.
Уникатен бизнис, единствен на пазарот во Македонија со визија да се прошири вон границите.
Зарт нуди нови производи кои не постојат на пазарот и со тоа ја истакнува својата атрактивност. Производите и услугите кои ги нуди секојдневно се усовршуваат и иновираат со цел да бидат секогаш актуелни на пазарот.
Зарт е целосно ориентирана кон потребите на клиентите.

Услуги кои ги нуди Зарт се:

 • цртање со повеќе техники
 • 3д моделирање со повеќе видови материјали
 • производи, фонтани за внатрешна декорација
 • ѕидна декорација
 • скулптури
 • печатење на текстил, акуминиум, керамика, хартија, стакло и друго.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.