- 28%

Комбинирајте ги уметноста и фудбалот! 28% попуст на карикатури од фудбалери од ЗАРТ Уметност и дизајн

900 ден.

650 ден.

Преостанато време

 • Ташко Караџа 12, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078910944

  zipoart@yahoo.com

Опис

Карикатури од фудбалери по избор

Достапни модели: Ronaldo и Messi

Димензии: 14x8cm

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 06.12.2019 до 31.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето
 • Карикатурите се достапни веднаш
 • Задолжителна е претходно контактирање на компанијата 

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 06.12.2019 до 29.02.2020
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.