6 ја следат оваа компанија


Кармин за усни VELVET од REVUAR MAKE UP Без Парабен 4,5гр

200 ден.

160 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

1000
 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje

  Одведи ме таму

  078 376 565

Опис

Кармин за усни VELVET од REVUAR MAKE UP Без Парабен 4,5гр

Карминот за усни REVUAR VELVET MATTE содржи специјални пигменти кои обезбедуваат интензивна и екстремно долготрајна боја дури до 8 часа
Единствена формула БЕЗ ПАРАБЕН која штити од сушење на усните и ги прави меки и еластични

 • Без Парабен
 • долготрајни до 8часа
 • 4,5гр

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

СПАСИЌ-ГРУП ДООЕЛ од Куманово е Ексклузивен увозник и дистрибутер за Парфеми SANTINI. Во соработка со VERYBELL DOO од Параќин, Р.Србија допринесовме за развој на SANTINI како познат бренд во Македонија и пошироко.

Од неодамна го создадовме REVUAR MAKE UP, како бренд за висококвалитетна декоративна козметика. REVUAR MAKE UP се произведува во земјите на Европска Унија, според високите стандарди за квалитет

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.