36% попуст на сет од 2 шпила карти со модел по избор во вредност од 140 ден. по цена од 89 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

36% попуст на сет од 2 шпила карти со модел по избор во вредност од 140 ден. по цена од 89 ден. + бесплатна достава

Цена

89 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

140 ден.

Попуст

36%

Заштеда

51 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 8

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Сет од 2 шпила карти по избор:

 • 100 Dollars
 • Okroyal

* Изборот се прави при подигнување на производот и истиот зависи од достапните количини


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производите:

 • Димензии: 5.5 x 8.5cm
 • Материјал: пластика
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.