16% попуст на каса во форма на овчичка во 2 бои по избор во вредност од 700 ден. по цена од 589 ден.

РАСПРОДАДЕНО

16% попуст на каса во форма на овчичка во 2 бои по избор во вредност од 700 ден. по цена од 589 ден.

Цена

589 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

700 ден.

Попуст

16%

Заштеда

111 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Каса во форма на овчичка во 2 бои по избор + бесплатна достава

 • Бела, цена: 700 ден. 589 ден.
 • Црна, цена: 700 ден. 589 ден.

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Наменето за деца над 3+ год
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ