Early Booking на Халкидики во Мај и Јуни! 20% попуст на едно ноќевање со појадок и вечера за две лица во термин по избор во Kassandra Bay Village Hotel - Kriopigi

Цена од

2232 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2790 ден.

Попуст

20%

Заштеда

558 ден.
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Понудата е за двајца и вклучува ноќевање со појадок и вечера во термини по избор во Kassandra Bay Village Hotel - Kriopigi

Опции на понудата:

HB ноќевање за 2 лица за термин 27.05-05.06.2020 2,790 ден. (45 еур)
2,232 ден. (36 еур)
Доплата за дете до 11,99 години за термин 27.05-05.06.2020 682 ден. (11 еур)
682 ден. (11 еур)
Доплата за 3то лице за термин 27.05-05.06.2020 992 ден. (16 еур)
992 ден. (16 еур)
HB ноќевање за 2 лица за термин 06.06-22.06.2020 3,410 ден. (55 еур)
2,728 ден. (44 еур)
Доплата за дете до 11,99 години за термин 27.05-06.06.2020 682 ден. (11 еур)
682 ден. (11 еур)
Доплата за 3то лице за термин 27.05-06.06.2020 1,240 ден. (20 еур)
1,240 ден. (20 еур)

*Понудата се однесува на наем на цело сместување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.05.2020 до 22.06.2020
 • Пред купување на купонот информирајте се на email адресата dvarsamas@meli-tours.com за слободни места, или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор за потребно е да направите купвање и испратете го купонот на email адресата  ovelimirovic@meli-tours.com со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале за потврда на резервацијата. Во email порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата и посакуваниот период.
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони
 • Максимален капацитет на сместување во собите е 3 лица
 • Доплати:
 • Доплата за дете до 11.99 год., цена 11 €
 • Доплата за трето возрасно лице, цена: 16 € за термин 27.05-05.06.2020
 • Доплата за трето возрасно лице, цена: 20 € за термин 06.06-22.06.2020
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Уште од кога ке пристигнете во Касандра Беј хотелот, ќе почуствувате емоција на традиционално и фамилијарно сместување кое натерало многу луѓе да е вратат. 
Хотелот е 400 метри од плажата и 800 метри од центарот, правејќи го како перфектно место за престој.

Хотелските соби кои ги има истиот во понуда, се опремени со клима, ТВ, фрижидер, бања со туш кабина и фен, балкон со поглед кон градина, планина и море. Појадокот е сервиран на шведска маса, додека со освежителни пијалоци и лесни закуски гостите можат да се послужат во баровите со кои располага хотелот. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.