86% попуст на чистење забен камен, обработка на парадонтални џебови и полирање со абразивна паста за висок сјај на заби во ПЗУ Д-р Катарина Бошковска во вредност од 2000 ден. по цена од 290 ден.

РАСПРОДАДЕНО

86% попуст на чистење забен камен, обработка на парадонтални џебови и полирање со абразивна паста за висок сјај на заби во ПЗУ Д-р Катарина Бошковска во вредност од 2000 ден. по цена од 290 ден.

Цена

290 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,000 ден.

Попуст

86%

Заштеда

1,710 ден.

Купени : 61

 • ул. Максим Горки бр. 8

 • 071 317 571, 075 243 288

 • biljanarizeska@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 11:00 - 19:00

Добивате

Во понудата е вклучено:

 • Чистење на забен камен
 • Обработка на парадонтални џебови
 • Полирање на заби со високо абразивна паста која има избелувачки ефект и ги отстранува пигментите од забите
 • Комплетен стоматолошки преглед на сите заби
 • План за понатамошно лекување

*Со овој купон добивате плус дополнителен 20% попуст на естетски ламинат и хијалуронски филери

*Повеќе инфо за естетски ламинати и хијалуронски филери може да погледнете на линковите во прилог Линк 1 и Линк 2


Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.07.2018 до 10.08.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Оралното здравје и хигиена е од посебно значење за целокупниот организам, поради што задолжителен е детален стоматолошки преглед во период од 6 месеци.

Естетските ламинати перфектно ги санираат естетските и функционалните аномалии на вашите заби. Ако имате пребоени заби, заби со простори и неправилна форма на истите, сиви или жолти заби, или пак ако ви пречи дијастема - просторот повеѓу фронталните инцизиви - кецови вие сте идеален кандидат за естетски ламинати.

Во ординацијата стоматологот кој е специјалист во областа на естетската стоматологија Д-р Билјана Р. Гијевска ќе ви направи детален дентален преглед и со посебно внимание ќе ви одговори на сите ваши прашања и дилеми поврзани со вашето орално здравје.

Стоматолошката ординација Д-р Катарина Бошковска е приватна здравствена установа со долгогодишно успешно работење како во општата стоматологија, така и во естетско реконструктивна стоматологија, ендодонција, протетика, имплантологија и превензија за 100% орално здравје и орална хигиена. Ординацијата располага со врвна стоматолошка опрема од најреномирани светски производители, со технички можности кои ги задоволуваат највисоките стандарди за работење. Материјалите за работа внимателно се одбираат и за реставрација на забите се користат исклучиво материјали со висок квалитет.

Стоматолошката ординација дополнително работи и со фасцијална естетика. 

Супституциона терапија е апликација на сертифицирани хијалуронски филери. Тие се биоидентична супстанца со нашиот хијалурон кој го имаме во нашиот организам мукоплисахарид - шеќер по својот состав. 

Голема популарност поради својата предност:

 • Нема општа анестезија
 • Интервенцијата трае кратко
 • Нема лузни
 • Максимален комдор
 • Пациентот веднаш после третманот ги продолжува своите активности

Пополнување на усни, назолабијални брчки, пушачки брчки, марионети, Skinbooster најнова техника на подмладување, хидратација и лифтинг на лицето.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ