Одмор во Катлановска СПА (Март)! 49% попуст на ноќевање со појадок, ручек и вечера + термоминерална бања во Катлановска СПА во вредност од 2660 ден. по цена од 1355 ден.

img

Цена

1355 ден.

Вредност

2660 ден.

Попуст

49%

Заштеда

1305 ден.

Преостанато време

Купени: 252

 • Катлановска бања, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 2 581 002 ; 076 298 092

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице и истата вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба со појадок, ручек и вечера
 • Термоминерална бања

*Потребен е престој од минимум две ноќевања, односно минимум четири купон 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.01.2023 до 31.03.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 02 2 581 000 и 070 302596
 • За закуп на соба потребен е престој на две лица
 • Потребно е корисникот да престојува минимум две ноќевања, односно да купи четири купони). 
 • SPA центарот работи секој ден од 07:00 до 21:00 часот, освен во понеделник кога работи од 07:00 до 17:00 часот
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

Катлановска Бања e една од најпознатите бањи во Македонија. Се наоѓа во должината на реката Пчиња на само 25 км одСкопје и 25 км од Велес, 2,5 км оддалеченост од автопатот Белград-Скопје и 4 км оддалеченост од Аеродромот Скопје. Опкружена е со прекрасна природа која допринесува за целосна релаксација и регенерација на телото. Катлановска Бања претставува центар за спроведување на специјализирана физикална медицина и рехабилитација.

Медицинскиот тим е составен од четири доктори, специјалисти по физикална медицина и рехабилитација и високо обучен и професионален тим на физиотерапевти и медицински сестри. Во Катлановска Бања се спроведуваат сите области од физикалната медицина и рехабилитација како електротерапија, парафинотерапија, магнетотерапија, ласеротерапија, мануелна масажа, кинезиотејпинг, кинезитерапија (индивидуални и групни вежби), хидрокинезитерапија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.