Специјална понуда за витко тело! 81% попуст на 5 кавитации, 5 платформи, 5 body master и 5 детокс спа од Тренд Ас во вредност од 15 500 ден. по цена од 3000 ден.

Вредност

15500 ден.

Попуст

81%

Заштеда

12500 ден.

 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 2772 850, 078 700 528

Добивате

Пакет за слабеење од 5 кавитации, 5 платформи, 5 body master и 5 детокс спа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.03.2019 до 19.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина "Тренд Ас". Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.