До 48% попуст на гурманска плескавица или свинско ребро во фурна или на скара + гарнир во кафе ресторан Кажи ми кажи

РАСПРОДАДЕНО

До 48% попуст на гурманска плескавица или свинско ребро во фурна или на скара + гарнир во кафе ресторан Кажи ми кажи

Цена

109 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

180 ден.

Попуст

39%

Заштеда

71 ден.

Купени : 39

 • ул. Анастас Митрев бр. 3 б

 • 070 252 520 ; 070 252 503

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 00:00 Саб: 09:00 - 01:00

Добивате

Јадење по избор + гарнир:

 • Гурманска плескавица Кажи ми кажи, цена: 180 ден. 109 ден.
 • Свинско ребро на скара (300 гр), цена: 180 ден. 109 ден.
 • Свинско ребро во фурна (300 гр), цена: 250 ден. 129 ден.

*Со користење на овој купон добивате „Кажи ми кажи“ клуб картичка со која добивате 15% попуст на целото мени


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.07.2018 до 15.08.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пожелна е резервација на телефон 070 25 25 20 или 070 25 25 03
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Ресторан „Кажи ми кажи“, место кое повеќе од 20 години ги исполнува вашите желби и очекувања. Подготвуваме и организираме најразлични прослави и забави, шведски маси, како и менија за групи. Услугата кетеринг и достава исто така се дел од нашата понуда, а расторанот расторанот располага и со игротека.

Надвор од секојдневнот метеж, со беспрекорен амбиент и високо професионален персонал, ресторан „Кажи ми кажи“ ви нуди мени, со кое квалитетот и вкусот на храната се само дел од целост во која има се.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.