34% попуст на порција пилешки прсти или крилца во кафе ресторан Кажи ми кажи во вредност од 150 ден. по цена од 99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

34% попуст на порција пилешки прсти или крилца во кафе ресторан Кажи ми кажи во вредност од 150 ден. по цена од 99 ден.

Цена

99 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

150 ден..

Попуст

34%

Заштеда

51 ден..

Купени : 15

 • ул. Анастас Митрев бр. 3 б

 • 070 252 520 ; 070 252 503

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 00:00 Саб: 09:00 - 01:00

Добивате

Порција по избор:

 • Пилешки прсти + тартар сос (300 гр)
 • Пилешки крилца (400 гр)

*Со овој купон/Со користење на овој купон добивате „Кажи ми кажи“ клуб картичка со која добивате 15% попуст на целото мени


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.07.2018 до 15.08.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пожелна е резервација на телефон 070 25 25 20 или 070 25 25 03
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Ресторан „Кажи ми кажи“, место кое повеќе од 20 години ги исполнува вашите желби и очекувања. Подготвуваме и организираме најразлични прослави и забави, шведски маси, како и менија за групи. Услугата кетеринг и достава исто така се дел од нашата понуда, а расторанот расторанот располага и со игротека.

Надвор од секојдневнот метеж, со беспрекорен амбиент и високо професионален персонал, ресторан „Кажи ми кажи“ ви нуди мени, со кое квалитетот и вкусот на храната се само дел од целост во која има се.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.