Недела на храна #СкопјеГурман! Чиста 10ка! До 36% попуст на сендвич со ќебапчиња по избор + Pepsi или пакет од 10 ќебапчиња од Ќебапчилница Тетекс - Важи за носење или за седење на трите локаци

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! Чиста 10ка! До 36% попуст на сендвич со ќебапчиња по избор + Pepsi или пакет од 10 ќебапчиња од Ќебапчилница Тетекс - Важи за носење или за седење на трите локаци

Цена

89 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

120 ден.

Попуст

26%

Заштеда

31 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 1169

 • ул. Битпазарска 92 (Стара Скопска Чаршија) 1000 Скопје, Македонија

 • 077 557 555

 • Работно Време:

  Белградска и Битпазарска Пон-Чет: 08:00-00:00, Пет-Сабота: 08:00-01:00; Кеј 13ти Ноември Пон-Чет: 09:00-00:00, Пет-Сабота: 09:00-01:00;
 • ул. Битпазарска 92 (Стара Скопска Чаршија) 1000 Скопје, Македонија

 • Одведи ме таму

 • 077 557 555

Добивате

 • Пакет од 10 ќебапчиња, цена: 120 ден. 89 ден.
 • 5 ќебапчиња во лепче + Pepsi (лименка 0.33l или стакло 0.25l), цена: 130 ден. 90 ден.
 • 10 ќебапчиња во лепиња + Pepsi (лименка 0.33l или стакло 0.25l), цена: 200 ден. 129 ден.

* Понудата важи и за "носење" и за "седење во ресторанот"


Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.06.2017 до 10.07.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата може да се користи на сите три локации на Ќебапчилница Тетекс (ул. Белградска бр. 125 - Стара Скопска Чаршија, ул. Битпазарска бр. 92 - Стара Скопска Чаршија и ул. Кеј 13-ти Ноември - Центар)
 • Подигнувањето на ќебапчиња (за носење) од Стара Скопска Чаршија се прави од локацијата на ул. Белградска бр. 125 (тел. 071 505 050) или од Тетекс во центар Центар (тел. 071 507 607, 077 665 555)

Опис

Ќебапчилница Тетекс е синоним за традиција, квалитет и спој на неодоливи вкусови кој датира од дамнешната 1970 година. Веќе 50 години успешно ја пренесува тајната за подготовка на највкусните ќебапчиња и бургери од генерација на генерација по која се единствени и препознатливи во градот. На двете локации во Старата Скопска Чаршија ќе пронајдете совршен спој на храна подготвена со многу љубов и автентично искуство во пријатен амбиент. Отсега, вашиот омилен сендвич или најдобрите ќебапчиња подготвени од свежо телешко месо може да ги пробате на уште една нова локација во центарот на градот, на Кејот на реката Вардар.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ