4 дневен одмор на прекрасната Кефалонија (10.04 - 30.06.2017)! 40% попуст на 3 ноќевања за двајца во вредност од 12400 ден. (200 еур) по цена од 7440 ден. (120 еур) во "Amazona Apartments & Studios"

РАСПРОДАДЕНО

4 дневен одмор на прекрасната Кефалонија (10.04 - 30.06.2017)! 40% попуст на 3 ноќевања за двајца во вредност од 12400 ден. (200 еур) по цена од 7440 ден. (120 еур) во "Amazona Apartments & Studios"

Цена

5,704 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

9,500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

4,960 ден.

 • Spartia, Kefalonia Kefalonia, Greece (Ελλάς), 281 00

 • info@velastours.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

3 ноќевања за двајца во Amazona Apartments 9500 ден. (153 еур) 5704 ден. (92 еур)

Доплати:

 • Доплата за дете од 6 до 12 год. за една ноќ, цена: 620 ден. (10 еур)
 • Доплата за трето возрасно лице за една ноќ, цена: 682 ден. (11 еур)
 • Доплата за дополнителна ноќ, цена: 1860 ден. (30 еур)

*Понудата важи за период 10.04 - 30.06.2017


Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.04.2017 до 30.06.2017
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон. 
 • При резервацијата задолжително наведете ако имате деца кои ќе престојуваат, колку и на која возраст
 • Предрезервацијата за собата пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Потоа ќе добиете ваучер од Velas Tours кој ќе го однесете при вашето пристигање во Rema Robi
 • Дополнителни доплати:
 • За дете до 5 години е бесплатно
 • Доплата за дете од 6 до 12 години 620 ден. (10 еур) за 1 ноќевањe
 • Доплата за трето возрасно лице 682 ден. (11 еур) за 1 ноќевањe
 • За секоја наредна ноќ се доплаќа 1860 ден. (30 еур)
 • Сите дополнителни доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • По 30.06.2017 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.
 • Користење на клима не е вклучено во цената. Доплатата извесува 4 до 5 ЕУР дневно и се врши на лице место.
 • Превозот не е вклучен во понудата.

Опис

Amazona Apartments & Studios е новоизграден комплекс ситуиран во тивка околина на прекрасната Кефалонија. Инаку апартманите се лоцирани на само 500 метри од плажата Klimatsias во југозапсниот дел на островот, и на 10 км од главниот град Аргостоли. Таверни, продавници се наоѓаат во најблиското место Spartia. Овие студиа и апартмани се просторни и удобни, опремено со телевизор, клима, големи балкони, и кујни. Комплексот располага и со сопствен паркинг за гостите. Во дворот на комплексот, покрај базенот, можете да се релаксирани и во снек барот, како и во BBQ делот за подготовка на скара.

VELAS TOURS Ltd. Travel & Tour Operator е компанија лоциранa во северна Грција, и ги нуди своите сервиси во текот на изминатите декади на туристичките оператори од земјите низ Источна и Западна Европа.

Нашето искуство (35 години) ги прави нашите аранжмани непобедливи, и во цените и во услугата, со најдобрата релација помеѓу факторите кои предизвикуваат целосно задоволство кај клиентот. Исто така нудиме и специјални понуди за студенстки групи.

Velas Tours се специјализирани за:

 • - туризам
 • - индивидуални и групни букирања
 • - пакет тури
 • - школски групи
 • - хотелско сместување
 • - апартмани/вили
 • - крстарења
 • - Конференции
 • - Екскурзии
 • - ВИП услуги

VELAS TOURS LTD Travel & Tour Operator
33, Tsimiski Str., 2nd Floor - 54624 Thessaloniki, Greece (HELLAS)
Tel: +30 2310 512032 & 518015 & 281228, - Fax: 2310 552121
E-mails: info@velastours.com & info@velastours.gr

URLs: www.velastours.com / www.velastours.gr / www.bansko.com.gr

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ