Остранете ги несовршеностите! 30% попуст на KENKAI Protagonist - серум за отстранување на целулит + бесплатна достава од Мактоп во вредност од 3100 ден. по цена од 2170 ден.

Цена

2170 ден.

Вредност

3100 ден.

Попуст

30%

Заштеда

930 ден.

Преостанато време

Добивате

KENKAI Protagonist - Серум за отстранување на целулит (100 ml) + бесплатна достава
*Оваа количина е наменета за користење на серумот во текот на 30 дена

Услови

  • Купонот може да се искористи од 11.07.2022 до 20.08.2022
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Во цената е вклучена и бесплатна достава на производот
  • По купување на купонот јавете се на 071 332 252 за да ја информирате компанијата за адресата за достава
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

За серумот

Со користење на  KENKAI Protagonist серумот добивате професионален, клинички докажан третман кој ефикасно помага во обликувањето на телото. Серумот ги отстранува наслагите од целулитот и ги топи вишокот маснотии на стомакот, задникот и колковите. 

Истиот е регистриран производ кај медицинските и козметичките организации, и е сертифициран како 100% природен и безбеден производ за користење без несакани ефекти. Во себе содржи медицински екстракти од алги, нема парабени, конзерванси и додадени мириси. Серумот не е тестиран на животни.

Како делува серумот

KENKAI Protagonist серумот е концентрат на морски скапоцени материи и вистински минерален еликсир. Неговите активни состојки ја стимулираат микроциркулацијата и го подобруваат клеточниот метаболизам, кој ги разградува наслагите на целулитетот и го топи вишокот маснотии. Неговата специјална формула го стимулира отфрлувањето на вишокот течности и на тој начин помага во спречување на нови липиди односно масни наслаги и целулит. Зацврстувачкиот ефект на серумот овозможува поцврт, помазен и потониран изглед на кожата додека постепено ја преобликува линијата на вашата фигура.

Начин на употреба

Нанесете го серумот на посакуваното место без да масиратe. За оптимални резултати препорачано е да се користи најмалку 12-14 последователни дена, по кој период ќе има видливи резултати.

Состав на серумот
 
Серумот се состои од 100% природни, внимателно избрани природни состојки: Aqua-brine, Sodium, Potassium, Bromine, Magnesium, Calcium, Iodine, Isochrysis Galbana algae extract, Rosmarinus officinalis.
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.