За сјајна и здрава коса! 67% попуст на кера третман со професионалната козметика ALFAPARFl во Студио Дијана во вредност од 900 ден. по цена од 299 ден.

Вредност

900 ден.

Попуст

67%

Заштеда

601 ден.

Купени: 1

 • ул. Видое Смилевски Бато бр.55 1/1 лок 7

  Одведи ме таму

  02 6146 426, 078 305 598

  StudioDijana@hotmail.com

Добивате

Кера третман со професионалната козметика ALFAPARF

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.02.2019 до 31.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна e претходна резервација.

Опис

Професионална грижа за исправување и хемиски третирана коса. Keraterm е нова и професионална линија која ги потхранува хемиски третирани коси и дава резултат на цврста, тешка и сјајна коса збогатена со кератин и оил од макадамија. 
Деликатната балансирана формула на овие продукти е создадена за да ги потхранува, хидратира и заштитува хемиски третираните коси дури и од термичките уреди за коса. Ефектот од третманите е перфектна глетка, мека и блескава коса со долготраен резултат.

Студио Дијана е салон за разубавување со професионален тим. Салонот работи со 7 професионални бренда Dikson, Inebrya, Revlon, Lakme, Gloss, Rr-line и Fanola.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.