23% попуст на декоративна керамичка вазна во модел по избор + бесплатна достава во вредност од 700 ден. по цена од 539 ден.

РАСПРОДАДЕНО

23% попуст на декоративна керамичка вазна во модел по избор + бесплатна достава во вредност од 700 ден. по цена од 539 ден.

Цена

539 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

700 ден.

Попуст

23%

Заштеда

161 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Декоративна керамичка вазна во модел по избор + бесплатна достава 

 • Модел Miccio, цена: 700 ден. 539 ден.
 • Модел Moulin Rouge, цена: 700 ден. 539 ден.

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава”
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: керамика
 • Димензии: 14x14x33cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.