Обновување на вашата коса! 56% попуст на кератински третман за коса од Hair Studio Angels во вредност од 4500 ден. по цена од 1999 ден.

Цена

1999 ден.

Вредност

4500 ден.

Попуст

56%

Заштеда

2501 ден.

 • Никола Русински 3, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 614 66 66 ; 076 466 566

  angelaleksovski94@gmail.com

Добивате

Кератински третман за коса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2020 до 31.05.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета за жени
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Нов луксузен фризерски салон со веќе добро познат фризер со огромно искуство кој ќе се погрижи вашата коса да изгледа прекрасно.

Имајте прекрасна коса за да се чувствувате прекрасно!

Кератинскиот третман ефикасно и длабински ја чисти косата и со тоа делува реструктирачки на влакното и го хидрира и негува. Овој третман позитивно влијае за враќање на сјајот, јачината и тонот на косата.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.