До 45% попуст на третмани за коса по избор: кератински третман + фенирање, нијансирање, фарбање или кератинско исправување од Beautela Royal Fit

Цена од

299 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

201 ден.

Купени: 1

Добивате

Опции на понудата:

Кератински третман + фенирање 1,000 ден. 550 ден.
Нијансирање 3,500 ден. 2,790 ден.
Фарбање со сопствена фарба 500 ден. 299 ден.
Фарбање корен со фарба од салон 800 ден. 599 ден.
Фарбање цела коса со фарба од салон 1,200 ден. 850 ден.
Кератинско исправување за средна должина коса 4,000 ден. 2,750 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.10.2023 до 25.12.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација 
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.