Исправете ја вашата коса! 58% попуст на кератински третман за трајно исправување на косата + фенирање од Beauty Salon Infiniti - L во вредност од 5500 ден. по цена од 2300 ден.

img

Цена

2300 ден.

Вредност

5500 ден.

Попуст

58%

Заштеда

3200 ден.

Купени: 1

 • Христо Татарчев 47 З, Скопје

  Одведи ме таму

  075 241 880

Добивате

Kератински третман за трајно исправување на косата (4-6 месеци) + фенирање

 • Времетраење на третманот: околу 2 часа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.03.2020 до 30.06.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Кератински третман за трајно исправување и нега на коса е сигурен за сите видови коса. Овој третман е популарен не само поради тоа што се исправуваат и најнепослушните локни, туку и заради тоа што проблемот со оштетена коса е решен на подолг временски период. Еден третман е доволен за период од три месеци и подолго во зависност од типот на косата. Со овој третман се прави и регенерација на влакното со што косата станува мека и сјајна.

По третманот косата без проблем може да се мие и суши и ќе изгледа мазно само со помош на фен, многу брзо и едноставно ќе можете да ја средите, а секој ден ќе имате коса како да сте изглегле од фризерски салон.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.