Украсни кеси за вино или поклон со дизајн и големина по избор

90 ден.

49 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

2 бели кеси за вино со црна рачка 10 х 32 cm 120 ден. 78 ден.
2 кеси за вино со дизајн вино & чаша 8 x 31 cm 100 ден. 58 ден.
3 Кеси за вино еко-карирана 8 x 31 cm 105 ден. 57 ден.
Сива кеса за поклон 21 х 16 cm 90 ден. 49 ден.
3 Украсни кеси - Cute Bear 16 x 22 cm 120 ден. 57 ден.
Голема украсна кеса 24 х 30 cm 100 ден. 59 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: хартија
 • Идеални за пакување на вино или подароци
 • Изработени од нетоксични материјали
 • Безбедни за користење

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.