Kids Week! Незаборавен роденден на вашето дете! 25% попуст на роденденска филмска работилница: пишување сценарио за роденденски филм + покани и постер + костими и маски + актер + снимање и монтажа во вредност од 12 000 ден. по цена од 9500 ден.

Цена

9500 ден.

Вредност

12000 ден.

Попуст

20%

Заштеда

2500 ден.

Добивате

Роденденска филмска работилница:

 • Пишување сценарио за роденденскиот филм со професионален сценарист. 90 минути 5 дена пред роденден
 • Роденденска покана
 • Филмски постер
 • Тематски костими и маски за 40 гости.
 • Простор за возрасни гости (капацитет со 35 столици) 
 • Филмско студио со комплетна филмска техника и green screen
 • Актер - инструктор на снимањето
 • Камера оператор
 • Професионална монтажа
 • Роденденски филм на DVD

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 01.10.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Ова сосема ново роденденско искуство за славеникот/славеничката и гостите нуди пред се забава, но и запознавање со целиот процес на снимање на филм од сценарио до комплетен филмски производ на ФИЛМСКИ СЕТ.

Колку и да звучи неверојатно, на оваа РОДЕНДЕНСКА ФИЛМСКА РАБОТИЛНИЦА децата под менторство на нашиот тим учествуваат во снимање на филм.  Приказната за секоја роденденска филмска работилница е оригинална, и се пишува во соработка со славеникот/славеничката и семејството на краток состанок една недела пред роденденот. Младите актери учествуваат во претходно замислените волшебни сцени (во вселената, на пуст остров, на шопинг во Њујорк, на топло чоколадо во Париз, во џунгла, во пустина, помеѓу пирати, во друштво на супер херои и други волшебни ситуации). Сите овие волшебни сцени се возможни благодарение на Green Screen технологијата на снимање. Темите кои можат да се одберат се авантури, супер херои, пирати, патувања околу светот, „хорор“ за деца, волшебни патувања....

Додека во студиото се снима филмот, возрасните можат да се послужат во простор опремен со маси и столици кој е изделен од студиото.

За дополнителни информации јавете се на 072 220 385 или во нашите простории во Три бисери и запознајте се со сосема нов роденденски избор за ВАШЕТО ДЕТЕ.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.