- 22%

Kids Week! 22% попуст на количка играчка FIAT 500 по избор: бела или црвена од Enci Menci

2690 ден.

2092 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Остануваат:

6
 • Pero Nakov 31, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

Опис

Автомобилот е изработен од квалитетна пластика. Тој е дизајниран да придонесе за развојот на мобилноста и рамнотежата на детето. Дизајнот на автомобилот е во духот на популарниот бренд Fiat 500.
На воланот има копчиња кои репродуцираат мелодии.

 • Капацитет до 35 кг.
 • Во пакувањето не се вклучени батерии - 2 x 1,5 AA.

 

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 04.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За нарачки над 1800 денари добивате бесплатна достава!
 • За нарачки под 1800 денари потребно е да извршите соодветна доплата зависно од тежина на проиводот
 • За доставата потребно е да се јавите во компанијата Enci Menci по купувањето на купонот за да оставите информации за достава: име и презиме, телефонски број, адреса и кодовите на купонот

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 04.10.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.