- 22%

Kids Week! 22% попуст на количка играчка ALL AROUND по избор: розе или сина од Enci Menci

2190 ден.

1703 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Остануваат:

10
 • Pero Nakov 31, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

Опис

Новата кола 360 седи и вози е идеална за поттикнување на моториката и координацијата кај детето. Има слободни тркала за да овозможи тотална слобода на движењето за поголема забава. 

 • Седи и вози: за деца кои ги користат ножињата за движење наоколу
 • Со звук и седиште кое се отвара за складирање на помали играчки

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 04.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За нарачки над 1800 денари добивате бесплатна достава!
 • За нарачки под 1800 денари потребно е да извршите соодветна доплата зависно од тежина на проиводот
 • За доставата потребно е да се јавите во компанијата Enci Menci по купувањето на купонот за да оставите информации за достава: име и презиме, телефонски број, адреса и кодовите на купонот

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 04.10.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.