Kids Week! 50% попуст на курс по германски јазик за деца од Star DT во вредност од 1600 ден. по цена од 800 ден.

Вредност

1600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

800 ден.

 • 11 Октомври бр.25 12 спрат (во зградата на пораншено ZOIL)

  Одведи ме таму

  070 322 203

Добивате

Курс по германски јазик за деца (почетници) 

 • Купонот важи за 1 месец
 • Редовност: 2 пати неделно по 45 минути
 • Локација: Центар, зградата на поранешен ЗОИЛ
 • Почеток на курсот: 01.10.2019

* Во училиштата кои се наоѓаат во Централната зона постои можност децата да се земаат од училиште после часови

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.09.2019 до 10.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За сите дополнителни информации контактирајте ги Стар ДТ на телефон или е-mail
 • Веднаш по купувањето на купонот потребно е да се јавите за закажување на место во групата
 • Курсот започнува на 01.10.2019
 • Време на одржување на часовите е после 15.00 часот натаму во договор со групата
 • Купонот важи само за еден месец

Опис

Понудата е наменета исклучиво за почетници затоа што вклучува изучување на вокабулар, готови
фрази и инстант симулации на практични ситуации.
Темите се креирани врз основа на секојдневни ситуации, со посебен акцент на комуникацијата за
да се постигне брзо и ефикасно учење и снаоѓање во даден момент. Брзи и ефективни часови кои
ќе го олеснат процесот на учење втор јазик кај децата од основно училиште.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.