- 22%

Kids Week! 22% попуст на проодувалка крокодил SCOOT N' SCOOP од Enci Menci

1390 ден.

1081 ден.

Преостанато време

Купени:

2

Остануваат:

3
 • Pero Nakov 31, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

Опис

 • Забавна проодувалка за првите чекори
 • Да учи да брои со разнобојните топчиња
 • Координација на очите и рацете
 • Туркајте ја рачката за да видите како крокодилот ги голта топчињата
 • Движете се со овој крокодил
 • Овој дизајн е совршен за учење на одење и вежбање на координација на очите и рацете
 • Потребни се 2АА батерии (вклучени)


УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 04.10.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За нарачки над 1800 денари добивате бесплатна достава!
 • За нарачки под 1800 денари потребно е да извршите соодветна доплата зависно од тежина на проиводот
 • За доставата потребно е да се јавите во компанијата Enci Menci по купувањето на купонот за да оставите информации за достава: име и презиме, телефонски број, адреса и кодовите на купонот

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 05.09.2019 до 04.10.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.