img

- 24%

Kids Week! 22% попуст на сортер куќичка за животни 2 во 1 од Enci Menci

1390 ден.

1058 ден.

Остануваат:

5
 • Pero Nakov 31, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

Со купување на овој купон со Mastercard картичка донираш 10 ден. во Проект Среќа. Прочитај повеќе тука!

Опис

Класичен сортер со форми од Chicco, со нов дизајн и светли бои.
Играчка 2 во 1 која му помага на вашето малечко да ги развива когнитивните вештини.
Со две нивоа на комплексност, како и стимулирање, на координацијата раце-очи и прецизноста со отварање и затварање со користење на 5 клучеви.

 • 10 форми за пуштање низ отворите (5 геометриски форми и 5 форми на животни).
 • 5 клучеви за отварање и затварање на вратничките
 • рачка за носење

 

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 04.10.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За нарачки над 1800 денари добивате бесплатна достава!
 • За нарачки под 1800 денари потребно е да извршите соодветна доплата зависно од тежина на проиводот
 • За доставата потребно е да се јавите во компанијата Enci Menci по купувањето на купонот за да оставите информации за достава: име и презиме, телефонски број, адреса и кодовите на купонот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.