img

- 22%

Kids Week! 22% попуст на вртелешка за креветче MY SWEET DOUBOU од Enci Menci

2390 ден.

1859 ден.

Остануваат:

5
 • Pero Nakov 31, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

Со купување на овој купон со Mastercard картичка донираш 10 ден. во Проект Среќа. Прочитај повеќе тука!

Опис

Вртелешката со висечки мече, ѕвезда и зајаче од рангот на MY SWEET DOUDOU е перфектна за релаксирачки моменти за Вашето бебе. Вртелешката се карактеризира со 3 висечки и меки плишани играчки и музичка кутија со нежна мелодија.

 • Може да се прикачи на повеќето дрвени креветчиња.
 • Висечки играчки направени од мек плишан материјал ( се перат машински).
 • Музичка кутија со нежна мелодија ( приспивни и класична музика на Моцарт).
 • Ротирачка и музичка играчка со копче ON/OFF.

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 04.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За нарачки над 1800 денари добивате бесплатна достава!
 • За нарачки под 1800 денари потребно е да извршите соодветна доплата зависно од тежина на проиводот
 • За доставата потребно е да се јавите во компанијата Enci Menci по купувањето на купонот за да оставите информации за достава: име и презиме, телефонски број, адреса и кодовите на купонот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.