Незаборавен роденден за најмалите! 50% попуст на прослава на роденден: забава од 2 часа, игри и анимации, фотографирање и CD со фотографии + детска коктел маса од игротеката Kids Park - Capitol Mall во вредност од 3000 ден. по цена од 1490 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1510 ден.

Купени: 5

Добивате

Прослава на детски роденден

 • Роденденска забава од 2 часа
 • Два вида грицки
 • Детска коктел маса
 • Игри и анимации
 • Покани за гостите
 • Фотографирање и CD софотографии
 • Прибор за храна и прибор за торта

*Купонот не може да се користи доколку претходно е направена резервација за роденден

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.05.2019 до 06.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е резервација на термин
 • За да можете да го користите ваучерот задолжително направете резервација на термин во игротеката на телефонски број - 071 305 976. 
 • Купонот важи само за нови резервации и истиот неможе да се користи доколку веќе сте букирале термин однапред (на било кој друг начин).
 • Игротеката е од отворен тип, има посебен дел наменет исклучиво  за славениците, додека останатиот дел од игротеката е на располагање на сите посетители доколку ги има
 • Периодот на предрезервација трае 1 ден
 • По купување на купонот задолжително јавете се во игротеката за да го потврдите терминот
 • Храна и торта самостојно си обезбедувате или од игротеката

Опис

Секое дете заслужува најубав роденден, секое дете заслужува роденден во Кидс Парк!
Шарено, весело и посебно доживување!
За роденденот на Вашето дете подарете му вистинска "џунгла” од играчки: balloon house, hamster cage, rotating mini bar, rotating palm tree, pencil swing, goal counter, turning house, inflatable boat and bouncer,mega soft play, senzory piano и
многу други детски реквизити со кои што можат да се постигнуваат различни ефекти и дечињата вистински да уживаат воденовите кои најмногу ги сакаат и цела година ги очекуваат.
Уникатно креиран простор со високи стандарди за хигиена и безбедност за  прослава на роденден со капацитет од 80 деца.

Единствени детски реквизити за проактивна анимација и специфично и незаборавно доживување на најпосебниот ден на секое дете.

Пријатна атмосфера во делот за возрасни со капацитет од 80 луѓе.

Високо професионален тим на вработени, посебно за децата – исклучиво со педагошка позадина, и посебен угостителски персонал за возрасните.

Кидс Парк секогаш СО и ЗА децата!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.